У Великобританії пройшли випробування дороги, що заряджає електромобілі

Highway Englang проводили випробування протягом 18 місяців перш ніж прийняти рішення про запуск проекту

Тільки уявіть, тепер немає необхідності зупинятися, щоб заправити автомобіль. Саме це хочуть запропонувати розробники Швидкісної Автодороги в Британії (Highway Englang) водіям електромобілів. Автомобілі будуть оснащені спеціальним обладнанням для бездротової підзарядки і їздитимуть за спеціальним дорожньому полотну з електромагнітним полем, яке буде заряджати автомобіль знизу. Про це у січні 2016 року повідомив сайт onedio.ru  з посиланням на компанію highways-england.

Випробування цієї дороги були розпочаті 18 місяців тому і було прийнято рішення про запуск даного проекту. Але це не перша спроба застосування цієї технології: У 2013 році в місті Гумі, Південна Корея, було побудовано 12 кілометрів автодороги за даною технологією і запущений спеціальний автобусний маршрут.

«Автомобільні технології розвиваються семимильними кроками і ми повинні підтримувати технології з наднизьким викидом вихлопних газів на дорогах Англії», - пише головний інженер (Highway England) Майк Вілсон. Бездротова технологія підзарядки електромобілів відкриє нові горизонти для організацій, які займаються вантажоперевезеннями всередині країни.
 

Електричні кабелі закопані під дорожнім полотном створюють електромагнітне поле, яке вловлюється спеціальними пристроями на автомобілях і перетворюються в електроенергію
 

Уряд Великобританії вже інвестувало близько 500 мільйонів фунтів у розвиток і застосування технології на своїй території

Попередній переглядДолученняРозмір
feasibilitystudypoweringelectricvehiclesonenglandsmajorroads.pdf5.64 МБ

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.