Про нас

Засновник - Віктор Андрусів

Громадський діяч, кандидат політичних наук, аналітик і публіцист, автор книги "Змінити майбутнє"

Виконавчий директор аналітичного центру "Український інститут майбутнього"

 

ГО Платформа розвитку міст – це громадський експертний рух, що покликаний сприяти розвитку міст відповідно до кращого досвіду, стратегій, проектів, ініціатив українських та закордонних експертів, організацій, громадських об’єднань та активних громадян.

Міста – це перш за все люди, людські стосунки та цінності, що відображаються у інфраструктурі, архітектурі, дизайні міського середовища, фінансових та управлінських механізмах, – які, у свою чергу, також впливають на нас всіх, на наше життя. Зміни у містах впливають на зміни у нашому житті – і водночас змінюючись, ми потребуємо змін у містах.

Демократія, гідність, справедливість визначається не лише політичними деклараціями, а багато в чому – саме через різноманітні елементи та системи міської інфраструктури. Доступність міського простору для всіх і пріоритети у транспорті, участь мешканців у формуванні бюджетів, сприяння формуванню місцевих громад через архітектуру, розвиток місцевої економіки та реальні механізми ресурсозбереження мають величезний вплив на зміни свідомості мешканців міст.

Ми ставимо за своє завдання сприяти поєднанню зусиль у цих змінах. Зусиль урбаністів і архітекторів, експертів і журналістів, політиків і громадських діячів, підприємців і чиновників, професіоналів і звичайних мешканців – всіх, кому не байдуже майбутнє, всіх, хто готовий долучитися до спільної справи розвитку українських міст. Адже саме міста, місцеві громади формують обличчя нової України – і наше з Вами життя.

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.