Контакти і аккаунти

ГО Платформа розвитку міст – це комунікаційний майданчик, тож ми маємо відразу декілька каналів взаємодії з Вами та поширення інформації.

Цей сайт – база даних різнобічної інформації стосовно розвитку міст, впорядкована відповідно до типу інформаційних повідомлень, географічної приналежності, тематики та інших категорій. Зручна система пошуку допоможе Вам знайти саме, що цікавить, а також проаналізувати різноманітні категорії.

Офіційна сторінка у Фейсбуці – це стрічка новин про оновлення сайту, наші заходи, що планується та вже відбулися, інша інформація стосовно діяльності ГО Платформа розвитку міст.

 www.facebook.com/citiesdevelopment

 

Група у Фейсбуці – це тематична спільнота, присвячена розвитку міст загалом. Окрім матеріалів з нашої фейсбук-сторінки, тут ми пропонуємо Вашій увазі короткі інформаційні повідомлення, цікаві перепости, різноманітні анонси, а також запрошуємо долучитися до її активного наповнення.

 facebook.com/groups/cityprojectdevelopment

 

Канал на Ютубі – це наша база відеоматеріалів стосовно розвитку міст та нашої діяльності, також тут ми влаштовуватимемо прямі онлайн-трансляції з подій та заходів за нашою тематикою. 

www.youtube.com/channel/UCPe2tLzW3FJVsdhAWi22SKg/feed

E-mail – це механізм нашого прямого спілкування, ми радимо її вказувати при реєстрації на цьому сайті. Також за допомогою електронної пошти ми здійснюємо розсилку анонсів заходів та дайджести публікацій на сайті. Для включення Вас до розсилки напишіть нам про це листом.

cityprojectdevelopment@gmail.com

 

Координатор ГО Платформа розвитку міст

У разі питань та пропозицій, що потребують швидкої прямої комунікації, звертайтеся безпосередньо до координатора ГО "Платформа розвитку міст"

Григорій Мельничук

Фейсбук-сторінка: www.facebook.com/gregory.melnychuk

Tel: +38 050 152 98 16

Коментарі

Цікаві ідеї і цікава Платформа. Хотіли б запропонувати співпрацю з громадською організацією "Товариство учасників руху" та кілька статей на тему безпеки і комфорту дорожного руху в наших містах.

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.