День без автомобіля-2015 у Парижі

27 вересня 2015 у Парижі відзначили День без автомобіля. Акція була однією з наймасштабніших серед собі подібних. Про це розповів на своїй сторінці у фейсбуці експерт з розвитку міст Дем’ян Данилюк.  На 11 годин весь центр французької столиці закрили для проїзду автомобілів. На карті позначено зеленим кольором. Салатовий колір - обмеження швидкості 20км/год.

Такі заходи вимушені, бо викиди СО2, NO, S2O перевищили норми в декілька разів і досягли рівня Шанхаю! І це в багатій Франції де чудовий громадський транспорт, де вже їздять тисячі електромобілів, є велодоріжки і т.п.

Мер Парижа Анна Ідальґо також представила план поліпшення екологічної ситуації та зменшення залежності від автомобілів. До 2025 року в центр Парижа буде заборонено в'їжджати транспорту з двигуном внутрішнього згорання, фінансування на будівництво велоінфраструктури збільшено в декілька разів і становить 150 млн. євро на 2015 рік, продовжується будівництво трамвайних ліній, розширюється мережа станцій прокату велосипедів Velib' та електромобілів Autolib'. В найближчі роки на більшості вулиць міста (не тільки в центрі) буде введено обмеження швидкісного режиму 30км/год.

П.С.: для українців, особливо водіїв: в Парижі є чимало паркінгів за які всі платять, в Парижі є широкі багатосмугові дороги, в Парижі є багаторівневі розв'язки, ... але все це не покращило там ситуацію, а тільки погіршило! Саме тому мерія Парижа зважилася на такі "драконівські" методи Смайлик «smile» Для тих, хто не вірить Google'іть самі: paris journée sans voiture 2015

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.