Обговорення Плану зонування центральної частини Києва

 
Триватимуть до 31 січня! 
Департамент містобудування та архітектури повідомляє про початок громадських слухань проекту Плану зонування території (Зонінгу) центральної планувальної зони міста Києва відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555.
 
План зонування території центральної планувальної зони міста Києва розробляється відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» на виконання рішення Київської міської ради від 20.09.2012 № 69/8353 «Про розробку Плану зонування території міста Києва».
 
Зонінг – це містобудівна документація, що визначає умови та обмеження використання території для містобудівних потреб у межах зон міста Києва з метою створення сприятливих умов для залучення інвестицій у будівництво, збереження об’єктів історико-культурної спадщини та природно-заповідного фонду.
 
Зонінг міста Києва розробляється окремо по кожній з семи планувальних зон, на які поділена територія міста. В першу чергу розроблено Зонінг центральної планувальної зони міста Києва.
 
Відповідно до ДСТУ-Н Б Б 1.1-12:2011 «Настанова про склад та зміст плану зонування території (Зонінг)”, Методики складання та змісту Зонінгу міста Києва, положення якої схвалено Науково-технічною радою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Зонінг центральної планувальної зони міста Києва містить Схему зонування території міста Києва з відповідними текстовими матеріалами, фрагмент історико-архітектурного опорного плану та схеми планувальних обмежень, а також Плани зонування всіх планувальних утворень з містобудівними регламентами.
 
Зонінг центральної планувальної зони міста складається з 22 томів. Перший том включає загальні положення, Схему зонування території Києва, а також таблиці, у яких зазначаються дозволені види використання територій та містобудівної діяльності, регламентні вимоги і обмеження, які діють у межах міста, наводяться найменування, кодові позначення територіальних зон, їх склад, межі та основне функціональне призначення.
 
Другий та кожен з наступних томів містять Плани зонування відповідних планувальних утворень центральної планувальної зони. 
На Планах зонування планувальних утворень нанесено територіальні підзони, їх межі та кодові позначення, номери кварталів. Відображено містобудівні регламенти та обмеження (пам’ятки культурної спадщини, історичні ареали та зони охорони пам’яток культурної спадщини, межі санітарно-захисних та охоронних зон від підприємств, лінійних об’єктів, прибережні захисні смуги, та ін.) згідно історико-архітектурного опорного плану та схем планувальних обмежень.
 
У текстових матеріалах до Плану зонування кожного планувального утворення у табличній формі наводяться містобудівні регламенти територіальних підзон, які включають дозволені і допустимі види використання територій та містобудівної діяльності. Наведено граничні параметри забудови (висота, щільність населення, відсоток озеленення та площі забудови), а також інші регламентні умови та обмеження.
 
Замовник розробки – Департамент містобудування та архітектури КМДА, Генеральний проектувальник – КО «Інститут Генерального плану м. Києва» за участю ТОВ «Київський інститут міського цивільного проектування».
 
Експозиція проектних матеріалів Зонінгу центральної планувальної зони міста Києва буде розміщена у фойє колонної зали Київської міської ради, вул. Хрещатик, 36, 2 поверх. 
Проектні матеріали Зонінгу центральної планувальної зони міста Києва розміщені на сайті www.kievgenplan.grad.gov.ua
Процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості до проекту Зонінгу центральної планувальної зони міста Києва триватиме з 25 грудня 2015 року до 31 січня 2015 року.
 
Пропозиції надаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, державних норм, стандартів та правил. Пропозиції подавати до Департаменту містобудування та архітектури за адресою: 01001, м. Київ. вул. Хрещатик, 32, або записувати в журналі реєстрації пропозицій до проекту, який знаходиться в місці розміщення експозиції (фойє колонної зали Київської міської ради, вул. Хрещатик, 36, 2 поверх).

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.