Конкурс на озеленення вхідної групи парку «Наталка»

Громадська організація «Парк «Наталка», що опікується благоустроєм та реконструкцією парку Оболонь на однойменному житловому масиві у Києві, оголошує конкурс на упорядкування вхідної групи.

Головна тема конкурсу: озеленення з можливістю зробити гравіювання на камені.

Наталія Манюк, координатор ГО «Парк «Наталка»:

Сходи зроблені з фактурного справжнього каменю, однак безжально розмальовані графіті. Просто зафарбувати камінь новим малюнком недоцільно, оскільки його надалі можуть зіпсувати іншим графіті, і доведеться знову перефарбовувати до нескінченності.

Є більш економічно і естетично правильне рішення: зачистити графіті і висадити плющ чи мох, можливо, додавши точкове освітлення, – тобто зробити вертикальне озеленення невибагливими рослинами, виключимо можливість розмальовки цього благородного каменю.

Можна запропонувати ідеї арт-озеленення всього бетонного схилу вздовж парку і незвично його підсвітити. Загалом, дизайнери-архітектори, а також всі, кому набрид благоустрій просто фарбою (мурал, графіті) – вам зелене світло. Матеріали для виконання робіт надасть КП «Центр розвитку міського середовища», за що окрема подяка директору Денису Півневу.

Надсилайте ваші ідеї та пропозиції через коментарі під цим постом, згодом підрахувавши кількість лайків, ми разом оберемо кращу роботу.

Сайт ГО "Парк Наталка"

 

Існуючий стан

Орієнтовні варіанти рішень

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.