Електронні петиції у Києві

На початку жовтня 2015 року на сайті Київської міської державної адміністрації запрацював сервіс «Електронна петиція», який дає можливість донести свої ініціативи до Київської міської ради. Аби пропозиції були розглянути відповідальними особами Київської міської ради, необхідно протягом 90 днів зібрати 10 000 підписів.

Підписатися можна за допомогою аккаунтів у соціальних мережах, однак підпис треба підтвердити за допомогою електронної пошти, вся процедура може зайняти всього 2-3 хвилини. Запропонувати петицію також нескладно, однак вона проходить модерацію.

За перший місяць роботи сервісу жодна петиція ще не набрала потрібну кількість підписів. Найбільше – понад 5600 підписів – набрала петиція щодо унеможливлення знищення історичних пам’яток у місті Києві, опублікована у перший день роботи сервісу.

Друге місце утримує пропозиція достроково розірвати угоду між КМДА і компанією «Київенерго» від 27.09.2007 року (понад 900 підпримів), третє місце – пропозиція знести малі архітектурні форми (МАФи) поблизу станцій метро та у підземних переходах – вже за перші дні вона набрала 700 підписів. Для порівняння: найменша кількість голосів, що набрав кандидат у депутати, пройшовши на виборах-2015 до Київради, складає менше 700 голосів.

Посилання на сервіс петицій

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.