У Москві восени стартує наземне метро

Московська кільцева залізниця (МКЗ) відкриється для пасажирів 2 вересня 2016. На МКЗ діятимуть проїзні квитки і тарифи Московського метрополітену. Пересадка з МКЗ на метро і назад буде безкоштовною. У тестовому режимі рух по МКЗ запустять вже в квітні 2016 року. Про це повідомляє спільнота «Молодые градостроители».

На московській кільцевій залізниці з'являться 35 шестивагонних електропоїздів постійного струму серії ЕД4М-500. Потяги пристосують для проїзду маломобільних пасажирів. Їх також планується оснастити енергозберігаючим електрообладнанням.

Протяжність МКЗ становить 54 кілометри. На кільці буде розташована 31 станція з транспортно-пересадковими вузлами (ТПУ). Передбачено 17 пересадок на 11 ліній Комплекси метрополітену та 9 пересадок на радіальні напрямки залізниці. Крім того, на 13 ТПУ обладнають перехоплюючі парковки.

Уздовж МКЗ створять комфортні та безпечні умови для пасажирів. Будуть облаштовані під'їзди і пішохідні доріжки, що ведуть до станцій. Обсяг перевезень становитиме 300 мільйонів пасажирів на рік. Час очікування поїзда на Московській кільцевій залізниці складе близько шести хвилин.

Схема нової станції «Дубровка»

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.