Легальні таксі пустять на смуги громадського транспорту

Водіїв, які мають відповідну ліцензію для пасажирських перевезень, попереджають, що скоро їх транспортні засоби переведуть на спеціальні жовті номерні знаки. Про це повідомив на брифінгу заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк. Про це повідомив 25 червня 2017 року  інформаційний портал znaj.ua.

"Ми розробляємо документи. Всі офіційні легальні перевезення, які мають відповідні сертифікати і мають право перевозити пасажирів, на їхні автомобілі будуть поставлені жовті номери знаки", - зазначив чиновник.

По словам Лавренюка, таксистам, водіям маршруток та інших транспортних засобів, які легально перевозять пасажирів, нововведення дасть багато переваг. Наприклад, в столиці таким водіям дозволено посадити і підбирати пасажирів у місцях, де їм зупинятися зараз заборонено. Крім того, їм дозволять рухатися у виділеній смузі разом із громадським транспортом.

Проект по номерным знакам днями буде опубліковано, зараз продовжуються обговорення по новим правилам, а ввести їх планують вже з вересня 2017 року. Замміністра підкреслив, що отримувати нові номери зможуть як підприємства-перевізники, так і водителі приватних авто, що мають відповідну ліцензію. Однак отримати нові номери зможуть водії, чиї транспортні засоби пройшли необхідну перевірку і відповідають всім вимогам безпеки. 

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.