Програма з моделювання утворення заторів

Доктор Мартін Трайбер, молодий фахівець, німець. Отримав диплом і захистив докторську в Байройтському університеті Німеччини. Викладає в Технічному університеті Дрездена. Є завідувачем кафедри транспортного моделювання та економетрики. Автор  книги, присвяченій динаміці транспортного потоку і моделювання. Запустив загальнодоступну програму моделювання транспортного потоку за допомогою якої можна простежити тенденцію виникнення і ліквідацію пробок при різних заданих даних, які ви можете самостійно змінювати. В тому числі за допомогою обмеження максимальної швидкості. Можливо вибрати кілька дорожніх ділянок.
 
Кожен може простежити виникнення пробки при щільному трафіку, якщо підвищити до певної величини швидкість руху. І навпаки, збільшення плинності потоку при зниженні максимально допустимої швидкості. Бразильці зробили невелике і спрощене відео і спрощений варіант для своєї публіки.
 
Плинність потоку
Це одна з причин того, що в розвинених країнах швидкість в населених пунктах обмежується 50 км / год і жорстко штрафується перевищення (в Швейцарії штрафи вже з перших км / год за кожен км / год, поряд з конфіскацією і позбавленням волі і особливо витонченими «штрафними днями »). Серед інших не менш важливих причин:
 
- Недопущення переходу бар'єру після якого наступають несумісні з життям ушкодження,
- Плинність потоку безпосередньо впливає на роботу громадського транспорту, який обслуговує більшу кількість пасажирів (на прикладі серйозно автомобілізованої Москви лише 28% всіх поїздок відбувається на автомобілі),
- Шкідливі викиди і дрібнодисперсний пил (під час пробок), в першу чергу від дизельного транспорту, гальмівних механізмів.
- Шум, безпосередньо впливає на психіку, здоров'я і тривалість життя людей, блокує просторовий і відповідно економічний розвиток вулиць.
 
 
З цих же причин ширина смуг руху знижується до мінімальних розмірів, що дає можливість скоротити простір на перехрестях, скоротити фази і простого транспорту, збільшивши плинність на них.
Плинність на перехрестях є одним з основних критеріїв звуження смуг швейцарськими транспортними і просторовими планувальниками.
У свою чергу звуження доріг дозволяє домогтися зменшення розмірів пішохідних переходів, час знаходження на ній пішохода, а, отже, ризики травмування та смерті.
 
Питання психологічного стимулювання
Також звуження смуг надає принципово психологічний вплив, підвищуючи рівень швидкісного відчуття. У свою чергу широкі дороги навпроти його притупляють, що є причиною порушень швидкісного режиму і зайвого нераціонального маневрування.
 
Навіть в самих акуратних руках при русі на широкій смузі виникає бажання перевищити швидкість за рахунок притуплення швидкісного відчуття. Тому в Швейцарії при раціональній і безпечної інфраструктурі відсутнє підбурювання до перевищенням, що безпосередньо впливає на те, що високі штрафи отримує не більшість законослухняних водіїв, а найзапекліші і несамовиті дорожні хулігани, або люди, що знаходяться під алкогольним сп'янінням. Наприклад.
 
Цей перехід не вперше потрапляє в новини НГС.
 
 
Дитина потрапила під колеса японського кросовера на пішохідному переході навпроти ТЦ «Континент».
Як повідомляє група пропаганди ДІБДР по Новосибірську, 3 жовтня о 15:10 на вул. 9-ї Гвардійської Дивізії 32-річний водій Mitsubishi Outlander їхав з боку вул. Волховской в ​​сторону вул. Тролейних. Навпроти будинку № 1 по вул. 9-ї Гвардійської Дивізії - недалеко від зупинки «Автокомбинат» і навпроти ТЦ «Континент» - збив на «зебрі» 12-річного хлопчика.
 
Після цього «Міцубісі» відкинуло в зустрічний ПАЗ, який їхав за маршрутом № 9 «" Леруа Мерлен "- Південно-Західний житловий масив».
Впадають в око 2 речі:
1) широка дорога на незрозуміле число смуг. Є відчуття безпеки - можна спокійно летіти 100 (притуплення почуття швидкості). І всі їздять як заманеться - можна обганяти попутного зліва, якщо він повертає ліворуч - можна "прошмигнути" справа, що не гальмуючи. Лобові і попутні зіткнення на великій швидкості на таких дорогах - звична справа.
 
2) паркани, які роблять пішохода невидимим до того, як він вийде на дорогу
Автомобілісти люблять повторювати, "треба всім дотримуватися ПДР. А тут просто ідіот за кермом був". Але найчастіше буває так, що водії їдуть свої законні 79 км / год.
 
 

 

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.