Маршрутки по-європейськи: сервіс останньої милі

Перші шість маршрутів були відкриті в Лондоні і з'єднає найбільші транспортні вузли британської столиці. Про це повідомила 5 січня 2018 року газета «Сегодня»

Маршрутки популярного американського сервісу Charlot Shuttle Service трансфер приходять в Європу. Перші шість маршрутів були відкриті в Лондоні і з'єднають найбільші транспортні вузли британської столиці. Відзначимо, що сервіс Charlot Shuttle Serviceвже повним ходом функціонує в таких великих американських містах як Сан-Франциско, Нью-Йорк, Сіетл. Фішка його в тому, що пасажири не чекають автобуси на зупинках. За допомогою мобільного додатку вони вибирають найбільш зручні за часом і маршрутом прямування машини, контролюючи її місце розташування через інтернет.

Мікроавтобуси на 14 місць - це переважно машини Ford Transit, допомагають доставити пасажирів до великих транспортних хабів, скорочуючи час у дорозі на т.зв. першій і останній милях. Що ж стосується Лондона, то до 14 лютого сервіс Шарел буде безкоштовним. А потім одноразова поїздка обійдеться пасажирам від 1,60 до 2,40 фунтів стерлінгів.

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.