Оновлення підземного переходу за кошти інвестора

Один з підземних переходів російського міста Ростов був відремонтований за кошти оренадря,
як розповідає ростовське видання "Ростов официальный".
Після ремонту перехід придбав новий вигляд: в ньому з'явилися карти міста з зазначеними на них пам'ятками, покажчики напрямків і нова підлога
 
 
  Ремонт підземного переходу обійшовся в 18 мільйонів рублів. Євген Лебедєв, аступник голови адміністрації      міста по транспорту і дорожнього господарства, уточнив: з бюджету на його реконструкцію не було витрачено  жодної копійки - він був виконаний за рахунок коштів орендаря.
 
 - Ми дуже пишаємося виконаною роботою, - сказав орендар підземного переходу, директор компанії «Арго»  Станіслав Кравченко. - Вийшов новий сучасний підземний перехід, оснащений кондиціонерами, камерами    відеоспостереження і пожежною сигналізацією.
 
 Олександр Бабанов, директор ТОВ «Майстер-полімер», яке заливало в підземному переході підлогу,    підкреслив, що підлогове покриття було виконано за унікальною технологією з використанням високоякісних  матеріалів.
 
 - Ми намагалися зробити підлогу максимально надійною і безпечною, тому що щодня через підземний перехід  проходять тисячі людей, - сказав він. - Основним наповнювачем для нього став корунд - твердий мінерал, який  за міцністю поступається лише алмазу.
 
 - Велика частина задуманого виконана, але роботи по ремонту цього підземного переходу тривають, -  зазначив заступник глави адміністрації міста з транспорту і дорожнього господарства. - До 15-вересня мають бути відкриті чотири відремонтованих виходів з переходу, після чого на реконструкцію закриються ще чотири. Ці, в свою чергу, будуть закриті до листопада.
 
Всі виходи будуть оснащені майданчиками для маломобільних груп населення за програмою «Доступне середовище». А пандуси будуть розширені.
 
- В майбутньому передбачено ремонт всіх підземних переходів, - зазначив Євген Лебедєв, підкресливши, що вживатимуться заходи щодо збереження унікальної мозаїки у всіх підземних переходах.
 
Втім, за інформацією Privet-Rostov.ru, скоро після відкриття оновлений перехід закрили на 2 тижні для завершення робіт - а для пішоходів зробили... наземний перехід

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.