У китайському мега-місті на 110 млн мешканців збудують супердорогу залізницю

Китай продовжує будівництво мегаміста з потенційною кількістю населення вище, ніж у більшості країн світу.
У 2030 році проект повинен бути завершений.
 
У залізну дорогу, що зв'язує Пекін, Тяньцзінь і кілька міст провінції Хебей, буде вкладено $ 36 млрд.
Її планують побудувати до 2020.
 
Мегаполіс Цзин-Цзінь-Цзи (Jing-Jin-Ji, складено з назв міст, які об'єднаються в ньому) матиме населення в 110 млн чоловік і займати територію в 82 000 квадратних миль. Він буде в два рази більше, ніж Південна Корея, і по площі, і за кількістю жителів.
 
За планами влади, до моменту повного закінчення будівництва мегаміста в ньому будуть проживати 130 млн чоловік. Більше, ніж населення Японії.
 
Мегаполіс об'єднає Пекін з його економічним і дослідницьким ресурсом з міццю портових шляхів Тяньцзіня в Бохайській затоці і технологічними розробками Хебей.
 
Урбанізація Китаю просувається семимильними кроками. І уряду не залишається нічого, крім як готуватися.
 
 
 
Кількість міського населення Китаю в 2030 році може досягти позначки в 1 млрд, що збільшить потребу в агломерації та створенні мега-міст.
 
Цзин-Цзінь-Цзи - не єдиний. Китай будує мега-місто для 57 млн ​​жителів в дельті Перлової річки (Чжуцзян, третьої за довжиною в Китаї після Янцзи і Хуанхе). Воно об'єднає дев'ять міст на площі 15 000 квадратних миль. Уряд очікує дохід від цього мегаполісу приблизно в $ 2 трлн щороку.
 
У скептиків викликає сумнів здійсненність подібних проектів, проте Китай має намір їх завершити.
 
Так, проблеми є - міста потерпають від убогості грунту, забруднення води та повітря, перенаселення, проблем з транспортом і житлом. І влада намагається вирішити ці проблеми, в тому числі за допомогою об'єднання міст.

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.