Гамбург покриється павутиною велосипедних доріжок

Влада Гамбурга збирається пересадити тисячі місцевих автомобілістів на велосипеди, а також створити розвинену мережу громадського транспорту та пішохідних шляхів.
І через двадцять років в центрі Гамбурга практично не залишиться автомобілів.
Про це розповідає  радіо "Вести ФМ".
 
 
 
До 2034 року у городян не буде ніякої необхідності використовувати для пересування по центру міста автомобіль. На зміну особистого автотранспорту повинен прийти транспорт громадський і велосипеди.
Для того щоб втілити цю ідею в життя, мерія Гамбурга розробила спеціальний план Green Network ("Зелена мережа").
Згідно з цим планом, за двадцять років місто має покритися щільною павутиною велосипедних доріжок, які будуть створюватися за всіма правилами транспортної логістики.
Тобто, зі своїми кільцевими і радіальними лініями, які дозволять легко дістатися з одного кінця міста в інший.
Реалізації такого масштабного проекту, на думку влади міста, сприятиме те, що територія Гамбурга на 40% складається з парків і скверів.
Містобудівники вважають, що якщо прокласти через них велодоріжки, то це дозволить набагато швидше добиратися на двоколісному транспорті до місця призначення, ніж на автомобілі.
"У багатьох містах світу є подібна з Гамбургом мережа парків і скверів. Однак в нашому місті вона унікальна тим, що огортає весь мегаполіс - від околиць до центру", - говорить представник мерії Анжеліка Фрич.
Крім того, влада Гамбурга має намір вжити низку заходів для популяризації громадського транспорту, який повинен стати більш швидкісним і комфортним.
Як заявила Анжеліка Фрич журналістам, якщо владі міста вдасться повністю втілити в життя проект Green Network, то це дозволить значно знизити викид вуглекислого газу в атмосферу.
За словами фрау Фрич, всі туристи, які збираються відвідати Гамбург через 15-20 років повинні бути готовими до того, що в місті не буде автомобілів і познайомитися з ним можна буде тільки на велосипеді.

 

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.