В Гельсінкі збудують один з найдовших трамвайно-пішохідних мостів у світі

Мерія фінської столиці має намір реалізувати один зі своїх найбільших інфраструктурних проектів, зв'язавши Гельсінкі з островом Лааясало трамвайною лінією за 260 млн. євро. Одним з ключових елементів проекту стане міст довжиною 1,2 км.

Цікаво, що населення передмістя, розташованого на острові, становить на даний момент всього близько 16 000 чоловік. Але місто має намір розширюватися за рахунок території острова і нова лінія повинна посприяти зростанню населення нових житлових районів Лааясало. Про це повідомляє сайт cfts.org.ua з посиланням на польські ЗМІ.

Зараз сполучення з островом має обмежену пропускну здатність і не забезпечує потреб його зростаючого населення. План міського керівництва Гельсінкі полягає в будівництві трьох мостів, на яких крім трамвайної лінії будуть передбачені доріжки для пішоходів і для велосипедистів. Довжина найбільшого моста складе 1,2 км - він стане найдовшим в Фінляндії і одним з найдовших мостів у світі такого роду - з можливістю для пересування трамвая, велосипедистів і пішоходів.

За попередніми оцінками, маршрутом будуть користуватися щодня 37 тис. пасажирів трамвая і близько 3 тисяч велосипедистів і пішоходів.
Будівництво розпочнеться в 2018 році і має завершитися в 2026-м.

 

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.