Голландці починають будувати пластикові дороги

Найбільша дорожньобудівельна компанія KWS Инфра з Голландії та фахівці VolkerWessels збираються вже найближчим часом почати перший на планеті проект зі створення автомобільних трас із пластику. Дороги з переробленого синтетичного матеріалу для початку з'являться в Роттердамі. Міська влада вже дала згоду на реалізацію проекту. Його автори зараз шукають партнерів для виконання робіт. Про це розповів у березні 2016 року сайт spektrnews.in.ua.

Творці проекту «вічних» доріг стверджують, що вони будуть позбавлені багатьох недоліків традиційного покриття, стануть набагато більш стійкими до стирання і температурних перепадів, ніж навіть найсучасніший асфальт. Важливо й те, що нові автостради допоможуть очистити океани світу від сміття, що скупчилося там у величезній кількості. Справа в тому, що пластик для будівництва доріг буде перероблятися саме з відходів, виловлених в світовому океані.

Монтувати пластикові траси будуть за лічені тижні, на відміну від традиційної технології, при якій на ці будівельні роботи йде кілька місяців. Легкі і надійні пластикові конструкції будуть укладатися зверху на вирівняний пісок. Цікаво, що рити спеціальні траншеї для прокладки комунікацій уздовж таких доріг не доведеться. Відповідно, це дозволить заощадити і час, і гроші. Конструкція пластикової плити всередині порожня. Вона вже передбачає можливість використання для різних кабелів і навіть водопроводу.

На офіційній сторінці компанії в соціальній мережі «Фейсбук» стверджується, що новий вид дорожнього покриття не буде схильний такої напасті як канави і ями. Вони зможуть витримувати діапазон температур від -40 до +80 градусів за шкалою Цельсія, будуть стійкі до хімічних реагентів і зможуть майже повністю обходитися без техобслуговування.

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.