Як зміняться сім головних площ Парижа

У Парижі започаткували глобальну реконструкцію 7 головних площ – їх майже повністю віддадуть пішоходам. Пріоритет також отримають велотранспорт, автобуси і таксі, проїзд на особистому автотранспорті буде істотно обмежений. Джерело: lejdd.fr/JDD-Paris, переклад на російську – Ольга Корчагіна, letsbikeit.ru , переклад на українську – Платформа розвитку міст

Умовні позначення
Жовтий: розширення тротуарів.
Червоний: зони, в яких пішоходам і велосипедистам дозволено рухатись по всій ширині проїзної частини, максимальна швидкість руху автомобілів – 20 км/год.
Блакитний: пішохідна зона (дозволено рух тільки автобусів і таксі)
Смугастий бордовий: пішохідні переходи («зебри»).
Фіолетовий: простір для перетворення за допомогою вуличних меблів.
Зелений: пішохідні зони або зони, в яких пішоходам і велосипедистам дозволено рухатись по всій ширині проїзної частини, максимальна швидкість руху автомобілів - 20 км / ч.


Площа Бастилії (4-й, 11-й, 12-й округ)

Липневу колону з'єднають з Портом Арсенал. Відповідно, круговий рух буде усунуто. Всього одна смуга, призначена для руху автобусів, таксі та велосипедистів, буде перетинати цю величезну пішохідну зону. Але двосторонній рух тут не передбачено.

Площа Нації (11-й, 12-й округ)

Круглу центральну частину площі розширять і озеленять: вісім смуг руху (27 м в ширину) скоротять до 4 (12 м). Всі бічні алеї замінять на зони, в яких пішоходам і велосипедистам дозволено рухатись по всій ширині проїзної частини, максимальна швидкість руху автомобілів – 20 км/год, а три радіальних проспекту зроблять пішохідними.

Пантеон (5-й округ)

Буде скорочено близько 117 (60%) паркувальних місць і трохи озеленено простір. Ділянку, що з'єднує вулиці Кюжа і Валет, зроблять пішохідною (залишиться рух автобусів і таксі) для того, щоб створити майданчик навпроти бібліотеки Сент-Женев'єв.

Площа Італії (13-й округ)

Центральний сквер збільшать за рахунок додаткового кільця шириною 8 метрів. Дві бічні алеї по обидві сторони мерії 13-го району перероблять в зони, в яких пішоходам і велосипедистам дозволено рухатись по всій ширині проїзної частини, максимальна швидкість руху автомобілів – 20 км/ч.

Площа Мадлен (8-й округ)

Два сценарії ще на затвердженні: або тільки дві смуги по обидва боки церкви, або всі прилеглі до церкви дороги стануть пішохідними, де дозволено рух тільки автобусів і таксі. В обох випадках висадять додаткові дерева.

Площа Гамбетта (20-й округ)

Всі периферійні тротуари розширять, озеленять та розчистять. Бічні алеї, з обмеженням руху до 20 км/год, позбавлять від автобусів, оскільки вулиця Жапон, розташована позаду мерії 20-го району, є кінцевою зупинкою. Решта навколишні вулиці можуть бути використані автобусами і таксі.

Площа де Фет (19-й округ)

Серце площі «створене для пішоходів» озеленять, поліпшать освітлення. Незаконний рух і паркування, пов'язані з щотижневими ринками, будуть усунені. Всі тротуари на дорозі навколо площі розширять, а максимальну швидкість обмежать на рівні 30 км/год.

 

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.