Дитячий садочок Troplo Kids у Гамбурзі

Дитячий садок і ясла Troplo Kids, побудовані у Гамбурзі (Німеччина) за проектом архітектурного бюро kadawittfeldarchitektur, розраховані на сто дітей віком від дев'яти тижнів і до шести років. Професійна команда з 22 кваліфікованих викладачів розглядає кожну дитину як унікальну особистість і всіляко допомагає їм у розвитку.Цікава геометрія фасаду відразу ж привертає увагу до дитячого садка, контрастне рішення з яскравими акцентами на тлі графітової бази приємно радує око, піднімаючи настрій. Внутрішнє оформлення простору не менш цікаве. Архітектори створили всі умови для комфортного відпочинку і творчих ігор, заохочуючи взаємодію дітей. Панорамне скління відкриває огляд зеленої зони навколо будівлі, наповнюючи приміщення сонячним світлом, промені якого підкреслюють соковиті фарби в інтер'єрі.

Центральний двоповерховий простір призначений для активних ігор, різні конструкції стимулюють фантазію і закликають діточок до руху і творчості. При цьому архітектори подбали і про затишні куточки, де стомлені малята можуть спокійно відпочити, почитати або помалювати. На першому рівні також спроектовані кімнати для найменшеньких, а нагорі розташувалися додаткова ясельна група і два зали для дітей старшого віку. Там же передбачені їдальня, кухня, майстерня та кімната для проведення зборів. Переміщатися між поверхами можна за допомогою сходів або ліфта.

          

Більше того, будівля дитячого садка вийшла не тільки функціональною, барвистою і гнучкою щодо майбутніх змін, але ще і енергоефективною, за що проект і був нагороджений золотою сертифікатом якості.

Джерело: hqroom.ru Фотографії: Вернер Хутмахер

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.