LinkNYC: телефонні будки ХХІ століття у Нью-Йорку

LinkNYC – це нова мережа зв'язку, яка заміняє у Нью-Йорку звичні таксофони на найсучасніші медіа-стели з великим набором безкоштовних послуг: високошвидкісний Wi-Fi, телефонні дзвінки, «таблетки» для перегляду веб-сторінок, зарядний пристрій для гаджетів та чимало іншого. Протягом наступних кількох років буде встановлено понад  7500 таких медіа-стел у п'яти районах міста.

LinkNYC включає високошвидкісний Wi-Fi в радіусі до 45 метрів, телефонні дзвінки в будь-яку точку США, зарядний пристрій, планшет з сенсорним екраном для перегляду Інтернету, доступ до міських служб, карти і маршрути, а також кнопки екстреного виклику 911. Всі ці послуги є безкоштовними для використання. LinkNYC  також мають два цифрових екрани високої чіткості, що використовуються для соціальної і комерційної реклами.

    

Власне, LinkNYC генерує свій власний дохід саме за рахунок реклами, спонсорства та партнерства. Це інвестиційний проект, на який не було витрачено бюджетних коштів міста. При цьому компанія гарантує, що для користувачів сервіс залишиться безкоштовним, а кіоски будуть підтримуватися у хорошому стані. Передбачається що по Нью-Йорку LinkNYC згенерує більш ніж півмільярда доларів виручки в наступні 12 років.

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.