У Голандії запустили перший безпілотний електричний автобус

Перший електричний безпілотний автобус «WEpod» нещодавно запустили у Нідерландах. Він здатен перевозити до шести людей одночасно і пересуватися зі швидкістю 25 км/год. На пробному запуску він перевіз шестеро пасажирів на відстань 200 метрів, повідомляє сайт ecotown.com.ua з посиланням на Gazeta.ua. 30 січня 2016 року, автор – Наталія Федосенко.

Автобус курсуватиме між двома містами голландської провінції Гелдерланд: Вагенінген і Еде. Безпілотний громадський транспорт вже існує і в інших країнах. Так, у Роттердамі існує ParkShuttle, а в Лондоні - Heathrow Pod. Відзначимо, нідерландський "WEpod" не зможе переміщатися в години пік, вночі або за важких погодних умов. За безпекою пасажирів і транспортного засобу будуть постійно стежити. 

Розробники безпілотного автобуса планують обладнати його камерами, радарами, лазерами і GPS, щоб відстежувати оточення транспортного засобу і допомагати йому об'їжджати перешкоди. Поки транспорт буде їздити тільки цим маршрутом між двома містами. Але з травня 2016 року планують, що автобуси з'являться і в інших містах Нідерландів.

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.