У Пекіні запустять 200 електротаксі зі змінними батареями

Вже в першому кварталі 2016 року в Пекіні запустять в експлуатацію першу партію з 200 електричних таксі зі змінними батареями. Про це у січні 2016 року повідомив сайт autogeek.com.ua з посиланням на ecotown.com.ua

Йдеться про модель електротаксі EU220, яка стала першою в Китаї моделлю зі змінною батареєю. Її виробництво почалося нещодавно на заводі «Бейці» в одному з районів Пекіна, повідомляє ресурс СА-news.org.

Таксі зі змінною батареєю означає, що для «заправки» автомобіля потрібно буде просто замінити батарею на нову. Зручність очевидно.

Нова модель «Бейці» EU220 працює в двох зарядних режимах – швидкому і повільному, при цьому швидкий режим забезпечує 80% заряду батареї всього за 30 хвилин.

Зміна батареї здійснюється всього за 3 хвилини, що ефективно вирішує проблему повільної зарядки електромобілів. Це істотно підвищує економічну ефективність операторів таксі.

Ще з 2011 року в приміських районах Пекіна почалася тестова експлуатація електромобілів в таксі. З минулого року для боротьби з забрудненням повітря Пекін став у пробному порядку внеднять екологічно чисті електротаксі в центрі міста. Перша партія склала 500 електромобілів.

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.