Міські поїзда Сіднея - альтернатива метро

Sydney Trains є оператором залізничного транспорту в штаті Новий Південний Уельс, Австралія, в який входить Сідней. У Сіднеї немає як такої системи метро - приміські поїзди Сідней Потяги виконують роль магістрального транспорту у всій агломерації. Вся мережа являє собою гібрид приміських поїздів з центральною підземною частиною. Всього в системі 178 станцій, більш 815 км залізничного полотна, ширина колії тисяча чотиреста тридцять п'ять мм. Система працює 20 годин на добу, інтервал руху становить від 3 хвилин, на центральних підземних станціях, 5-10 хвилин на великих станціях і до 15 хвилин на окраїнних станціях, по вихідних днях інтервал значно збільшується. До оплати приймаються електронні проїзні систем MyZone і OpalCard. Про це розповідає блогер Данііл Суботін.Мережа складається з семи ліній, що діють з жовтня 2013 року, після реорганізації до нової системи нумерації (раніше було 11 ліній). За рахунок цього система стала працювати ефективніше.

Головним вузлом мережі є станція Central. Деякі потяги, що йдуть по лінії Т2 в аеропорт і Іст-Хіллз, А також лінії Т3 з Бенкстаун в Сіті слідують до Центрального ПО кругової лінії, звідки йдуть на відстійні і розворотні шляху в Макдональдтаун. Однак більшість поїздів продовжують рух по лінії Внутрішніх Західних Районів і Південної лінії від сіті. Навпаки, поїзди, що йдуть по лінії Т2 Внутрішніх Західних Районів і Південної лінії в Сіті проходять по Круговий лінії і продовжують рух по лінії в Аеропорт і Іст-Хіллз і лінії Бенкстаун від Сіті. Таким же шляхом більшість потягів, що прибувають на Центральну Станцію із Західною лінії Т1, продовжують рух по лінії Північного Берега.

Система щодня перевозить понад 1 млн пасажирів, це відповідає 290 мільйонам пасажирів на рік. У системі використовується двоповерхові восьмивагонного поїзда, здатні перевезти до 1000 пасажирів.

На даний момент в системі використовуються 6 видів рухомого складу - S, K, T, C, M, A типу. Всього задіяно більше 1500 поїздів.У травні 2012 року Міністр транспорту оголосив реструктуризацію RailCorp. - Рух поїздів у агломерації Сіднея Нового Південного Уельсу була передана у ведення нової компанії Сідней Потяги, яка керувалася структурою NSW TrainLink. У липні 2013 року року Говард Коллінз, колишній головний операційний директор лондонського метро, ​​
був призначений виконавчим директором Сідней поїзд.

Із за необхідності зупиняти рух поїздів по мережі між північчю і п'ятою годиною ранку для проведення догляду за мережею і дрібного ремонту, в 1989 році уряд ввів спеціальні автобусні маршрути, що йдуть приблизно паралельно залізницям між цими годинами. Зазвичай автобуси ходять щогодини (частіше по вихідних). Автобуси орендовані у приватних операторів та номери маршрутів починаються буквою Н. Можна використовувати залізничні квитки.Частиною програми розширення мережі стала нова Південно-Західна лінія. Лінія складається з 11,4 км (7,1 милі) двухпутной залізниці зі станціями в передмісті Leppington і Едмондсон парк.
З грудня 2015 Південно-Західна гілка увійшла до складу лінії Т2, Мінімальний інтервал Руху склав 15 хвилин. Очікується, що нова лінія сприяє залученню 300000 нових жителів у районах Leppington і Едмондсон Парк протягом наступного десятиліття.

 На сайті Сідней Поїзд можна розрахувати обсяг викидів вуглецю, якби пасажир скористався автомобілем замість поїзда.

 

 

 

На даний момент здійснюється проект першої лінії метро в Сіднеї, яка буде інтегрована в існуючу систему міських поїздів. Проходка тунелів вже здійснена на 97%. Відкриття першої черги Північно-Західної лінії метро призначено на 2019 рік. Друга черга лінії перетинаються на захід через центр міста.Наприкінці минулого року в Сіднеї був презентований повномасштабний макет поїзда, який буде рухатися в автоматичному режимі без участі машиніста.

Жителі могли оцінити зручність і залишити свою думку та побажання про інтер'єр вагонів.

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.