IT-TRANS-2016: що покажуть у березні

Згідно з новою доповіддю, опублікованою шведської аналітичною компанією Berg Insight, європейський ринок інтелектуальних транспортних систем (ІТС) у сфері громадського транспорту швидко зростає: його ринкова вартість становила € 1.03 млрд в 2014 році і, як очікується, досягне € 1.46 млрд в 2019. Масове збільшення даних, доступних для компаній, що працюють у сфері громадського транспорту, буде ключовим напрямом програми виставки та конференції IT-TRANS 2016, яка пройде 1-3 березня 2016 року в Карлсруе, Німеччина. Експерти галузі з безлічі країн зберуться, щоб зрозуміти, як сфера громадського транспорту може використовувати значну кількість даних, доступних для нього, щоб поліпшити обслуговування клієнтів, поліпшити якість послуг і операцій, а також підвищити доходи. Про це розповів блогер Данііл Суботін. 

Ось деякі теми, які будуть обговорюватися на IT-Trans:

- Дані для «розумних» сервісів і підприємств

- Мобільні додатки

- ITCS (управління інтермодальними системами перевезень)

- «Розумні» міста

- Інтегровані платформи підвищення мобільності

- Інформаційна безпека

- Платіжні системи і сервіси

IT-Trans представляє IT рішення для громадського транспорту. Учасники та відвідувачі виставки прагнуть до введення та розробці інновацій, для сучасного, ефективного і привабливого міського транспорту. IT-Trans проводиться вже більше 15 років і незмінно привертає до участі провідних експертів в області організації громадського транспорту.

Той факт, що понад 50% населення світу живуть або працюють в міських умовах, вельми наочно підкреслює важливість правильної організації громадського транспорту для забезпечення мобільності, а це вимагає використання найсучасніших інформаційних технологій і обладнання, таких як безконтактні квитки, системи визначення місцезнаходження в реальному часі і це далеко не все.

А ось деякі приклади IT-продуктів, які просуваються сьогодні і будуть представлені на виставці в березні:

Trapeze уклала контракт з Arriyadh Development Authority (Саудівська Аравія) на запуск системи контролю та управління громадським транспортом 22 нових автобусних маршрутів. У цьому ж році в Цюріху Trapeze запустила новий інструмент диспетчеризації - LIO-IDS (інтелектуальної системи прийняття рішень).

Calypso, яка вже представила системи продажу квитків «Triangle» для операторів громадського транспорту у Бельгії – STIB (Брюссель), SNCB (Бельгійські залізниці), De Lijn (Фландрія) і TEC (Валлонія), – оголосила, що в початку 2016 роки вона також запустить це ж рішення у французькому регіоні Nord Pas de Calais.

 

 

Система управління депо PSI Transcom GmbH була успішно запущена в цьому році в парках муніципальної транспортної компанії Познані (MPK), до слова, система включає в себе 320 автобусів і 223 трамвая. У Rheinbahn в Дюссельдорфі система привела до вражаючих показниками економії: на 25% менше маневрових рухів у депо.

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.