Відкрита база даних по системах BRT

Сьогодні в 200 містах світу діють системи швидкісного автобусного транспорту – Bus Rapid Transit (BRT). Кожен день всі системи перевозять понад 32 млн пасажирів, а загальна довжина ліній становить 5 258 км. Інститут Світових ресурсів спільно з Міжнародним Енергетичним агентством, Латиноамериканською асоціацією Integrated Systems і BRT (SIBRT) і чилійським центром дослідження систем BRT створили ресурс http://brtdata.org/, що поєднує всі статистичні дані про всіх системах BRT у світі. Про це розповів блогер Данііл Суботін.

BRTData.org – відкрита платформа, яка збирає і відстежує інформацію про розвиток BRT  проектів, що дозволяє спростити процес обміну досвідом між існуючими і проектованими системами. Із запуском в 2012 році сформувалася основна мета сайту – надати дані BRT з усього світу для розширення можливостей з планування та організації нових систем. У 2015 році платформа включила в себе відсутні дані і досягла історичного значення 200 зареєстрованих міст.

Гранада, Іспанія і Сан-Сальвадор, столиця Сальвадору були останніми містами, включеними в базу BRTData.org. Разом ці дві BRT системи перевозять понад 27 тисяч пасажирів в день.

 

Консалтингова платформа BRTData.org охоплює різні показники по експлуатації, конструкції і вартості систем, у тому числі інформацію про інфраструктуру, продуктивність, рухомий склад, безпеку дорожнього руху та вартості проїзду систем.

При цьому всі дані можна імпортувати в зручному форматі таблиці, діаграми або графіка, і скачати у форматі PDF або PNG.

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.