Трамвайна лінія M1 Rail у Детройті

 
Багато хто знає, що колись процвітаючий Детройт нині приходить в запустіння і занепад. Виною тому були комплексні причини, у тому числі фатальні містобудівні помилки, серед яких і цілковита деградація системи громадського транспорту. Здавалося б, місто вмирає, але навіть сьогодні можна помітити цікаві тенденції в такому "згубному" містечку як Детройт. Йтиметься про нині здійснюваний проект M1 Rail. Про це розповідає блогер Данііл Суботін.
 
 
 
M1 Rail є некомерційною організацією, створеною в 2007 році, метою якої є координація проектування, будівництва, і в майбутньому експлуатація трамвайної лінії довжиною 3,3 милі уздовж Вудворд-авеню між Конгрес-стріт і Вест Гранд Бульвар. Лінія матиме пересадки на залізничному вокзалі і на лінію надземного метро People Mover. M1 Rail є безпрецедентним прикладом державно-приватного партнерства і моделлю регіонального співробітництва. Примітно, що перший транзитний проект фінансується як приватними підприємствами, благодійними організаціями, так і місцевим урядом, урядом штату Мічиган і Федеральним департаментом транспорту США.
 
 
 
Місцеве самоврядування та інвестори припускають, що будівництво нової лінії стане, свого роду, "каталізатором" для інвестицій, поштовхом до економічного розвитку і оновленню міст, що позитивно впливає на весь регіон.
 
 
Спочатку, система повинна була доходити до Державний Ленекспо (довшим на 6 миль!), Мати 19 зупинок. Але в кінцевому рахунку частина федеральних грошей було перерозподілено на проект швидкісного автобуса (БРТ), що з'єднує Детройт з передмістями.
 
 
 
Будівництво лінії почалося в грудня 2013 року Запуск лінії призначений, імовірно, на початок 2017 року.
 
 
Приблизно 60 відсотків лінії не будуть обладнані лініями електропередачі і трамваї рухатимуться виключно автономним ходом накопиченої енергії потужних літій-іонних батарей.
 
 
Спочатку лінію повинні були обслуговувати 6 повністю низькопольних двухстронній трамвая виробництва чеської компанії Inekon, але врешті-решт вибір припав на "вітчизняного" виробника в особі Бруквілле обладнання, до того ж, трамваї цієї компанії добре зарекомендували себе на лінії трамвая Далласа DART.
 
 
6 двосторонніх трамваїв будуть мати довжину 20 метрів, двері з обох сторін руху, будуть оснащені літій-іонними батареями автономного ходу з напругою живлення 750 вольт і будуть здатні перевозити до 125 чоловік.
 
 
Як очікується, система з 12 зупинками перевезе 1,8 млн пасажирів в перший рік роботи. До 2035 року ця цифра обіцяє зрости до 3 млн пасажирів. Субсидії на обслуговування системи на перші 6 років складуть $ 25 млн.
 
 
 

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.