Проект лінії ЛРТ в місті Лунд, Швеція

Лунд - місто на півдні Швеції, в лені Сконе, центр однойменної комуни і має населення у 107 тисяч мешканців. Назва міста перекладається на українську мову мову як «гай». Саме з Лунда розпочнеться будівництво нової лінії ЛРТ, яка стане частиною нової регіональної транспортної системи Spårvagnar я Сконе (SPI). Нова ЛРТ лінія буде пов'язувати транспортний вузол Clemenstorget (Центральний залізничний вокзал) з European Spallation Source (ESS), найбільшим матеріалознавчим центром, будівництво якого почалося в 2014 році. Про це розповідає блогер Данііл Суботін.

 

 

Лінія зв'яже найважливіші міські об'єкти, навчальні та наукові центри, заклади охорони здоров'я. Остаточний проект буде закінчено у 2016 році, будівництво почнеться так само в кінці 2016 - початку 2017 року. Запуск лінії призначений на кінець 2018 - початок 2019 року.

Загальна довжина лінії (ділянки регіонального проекту) складе 5,5 км, кількість зупинок -. 9. Весь маршрут буде проходити на виділеній ділянці. В історичному центрі міста лінії буде проходити під землею.

Попередньо рухомий склад буде мати довжину в 30 метрів, ширину 2,65 м., з місткістю у +130 чоловік. Інтервал  руху 7-8 хвилин. З необхідними вимогами до рухомого складу можна ознайомитися в документі PDF внизу посту.

Загальна вартість проекту складе 776 млн шведських крон (сума розділена між муніципалітетом Лунд та урядом Швеції). На 7 трамвайних вагонів виділено 175 млн шведських крон, а на депо - 180 млн шведських крон.

Графік цвітіння трав на лінії

У проекті все детально, аж до використовуваних матеріалів безпосередньо на полотні лінії.

Весь проект Spårvagnar я Сконе (SPI) передбачає лінію, об'єднуючу великі міста регіону Сконе: Мальме, Хельсінгборг і Лунд.

З повним керівництвом по проектуванню можна ознайомитися в документі з трьох частин PDF внизу статті - там можна знайти багато цікавого.

Попередній переглядДолученняРозмір
designkoncept_spis_2013-06-17.pdf6.9 МБ
del1_bakgrund_och_analys_s1-30.pdf5.88 МБ

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.