Коаліція Головної вулиці Х'юстона

Багато міст створюють партнерства – але скільки може охвалитися прикладами, коли було залучено 70 зацікавлених сторін? Під егідою департаменту планування та розвитку міста  Х'юстон було створено Коаліцію Головної вулиці, яка включає в себе суспільні групи, урядові об'єкти, освітні/культурні/медичні установи, релігійні організації, розробників, власників бізнесу та інші. Ця коаліція, у партнерстві з урядом міста, створила бачення перетворень Головної вулиці Х'юстона відповідно до її призначення.

В кінці 1980-х і початку 1990-х років Х'юстон перебував у стані економічного спаду. Але наприкінці 1990-х років, коли чимало хто казав – Головна вулиця Х'юстона – це історичне серце міста, – район перебував у занепаді, однак громадські лідери мали візію, як використати його потенціал, як оживити міський центр, який би оживив місто. Вздовж коридору Головної вулиці в центрі Х'юстона почали реалізовувати приватно-державне реінвестування, майстер-планування та єдиний проект її відродження. Одночасно компанія Metropolitan Transit Authority з округу Харріс розробляла техніко-економічне обгрунтування та екологічні оцінки для розвитку лінії швидкісного трамвая вздовж Головної вулиці.

У 1999 році мер Х'юстона, визнаючи необхідність об'єднання цих зусиль, запросив групу зацікавлених осіб, які вже збиралися в неофіційному порядку, поєднати зусилля. Коаліція Головної вулиці та пожвавлення Проекту ревіталізації Головної вулиці за рахунок спільної роботи сформували сприятливе для пішоходів середовище, яким Х'юстон може пишатися. Так було започатковано проект Коридор Головної вулиці.

Навіть більшість лідерів візіонерської спільноти не могла передбачити успіх Коаліції Головної вулиці. Більше 70 стейкхолдерів, у тому числі приватних забудовників, органів місцевого самоврядування, підприємств та установ культури, об’єдналися. Група, яка продовжує працювати, приймає рішення на основі консенсусу, щоб переконатися, що всі голоси були почуті. Департамент планування та розвитку Х'юстона співпрацює та  підтримує Коаліцію, відіграючи важливу роль у координації діяльності з планування серед партнерів коаліції, реалізації пілотних проектів Майстер-плану Головної вулиці, шукає бюджетне фінансування, очолює зусилля з інформування громадськості, розробки проектів партнерства і контролю договірних зобов'язань, консультування і управління грантами.

Недавні успіхи коаліції включають коригування конструкції легкорейкової транспортної системи у частині розміщення станції та дизайну. Крім того, Коаліція працювала з Техаським департаментом транспорту шодо реконструкції важливого шосе у частині виходу рампи недалеко від центру міста. У своїй спробі забезпечити доступ всіх мешканців Х'юстона до головної вулиці, Коаліція Головної вулиці створила і впровадила план кращого зв'язку її з містом Третій Уорд, де мешканці – переважно меншини з низьким рівнем доходу. План реновації району стосувався покращення пішохідних зручностей, вивісок, ландшафту та освітлення – як ключ до безпеки в цьому районі.

Робота Коаліції Головної вулиці стала видна всім з відкриттям лінії швидкісного трамвая Х'юстона в січні 2004 довжиною 7,5 милі. Фонтани, пішохідні доріжки і відкриті простори доповнюються добре розробленими станціями. На новоствореній Площі Головної вулиці довжиною у три квартали лінія трамвая проходить через .... фонтан. Він працює, коли по цій ділянці не рухаються потяги, і зупиняється, коли під’їжджає трамвай. Навіть невеликі доповнення, як підняті переходи і привабливе озеленення, були помічені і оцінені.

Джерела fhwa.dot.govflickr.comanirik-01.livejournal.com

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.