На найширшій у світі вулиці пустили BRT

 

У столиці Аргентини Буенос-Айресі на центральній вулиці Авеню 9 липня ліквідували 6 автомобільних смуг, аби запустити швидкісні автобуси BRT. Також як і раніше тут діють наземні пішохідні переходи, що тепер забезпечують і прохід пасажирів до зупинок автобусів. Про це розповідає блогер Аркадій Гершман.

Основна мета цієї лінії об'єднатися міста двічі жвавих залізничних станції, нею користується близько 250 000 пасажирів в день. Після облаштування виділеної смуги час у дорозі становить 15 хвилин, а не 30 хвилин, як до побудови лінії. У травні 2015 року були відкриті два нових 90 метрів і 230 метрів тунелів на південному кінці лінії. Ці тунелі йдуть зі станції «Конститусьон» залізничного вокзалу та призначені для зменшення трафіку по поверхні в районі станції та скорочення часу в дорозі на лінії.

Система швидкісних автобусів «Metrobus» запрацювала у Буенос-Айресі 31 травня 2011 року. За даними Вікіпедії, на разі її загальна протяжність складає 50,5 км, діє 5 ліній та 113 зупинок. Денний пасажиропотік – близько 1 млн пасажирів.

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.