Рай у ангарі для дирижаблів

Хто б міг подумати, що звичайну промислову споруду можна перетворити на прекрасну тропічну лагуну? Просто неймовірно, яких висот зміг досягти технологічний прогрес. Практично в самому центрі Німеччини, в Бранденбурзі, знаходяться тропічні острови. Так-так, прекрасна лагуна з прозорою водою і білосніжним піском, на березі якої ростуть пальми і щебечуть екзотичні птахи! Але найдивніше, що це диво розмістили в незвичайному місці. Про незвичайний приклад реновації промислової споруди розповідають на сайті ofigenno.cc.


Тропічні острови розташовані в звичайному ангарі. Єдине, чим раніше було примітно будову, це своїми колосальними розмірами. Адже це був елінг для дирижаблів. Його довжина сягає 360 метрів, а ширина – 210 метрів. Сам ангар належав раніше фірмі Cargolifter AG. У середині 90-х років її власники хотіли відродити виробництво дирижаблів для транспортування негабаритних вантажів. Однак ідея себе не виправдала, і фірма збанкрутувала.Так би й залишився гігантський ангар пустувати, якби на нього не поклав око малайзійський концерн Tanjong.На гроші азіатських спонсорів в колишньому ангарі побудували унікальний парк відпочинку з власним мікрокліматом. Басейни обладнали в стилі природних водойм, а навколо них висадили тропічну рослинність.В ангарі зашелестіли справжні джунглі. До того ж тропічний ліс заселили екзотичними пташками!

В парку розваг мешкають не тільки маленькі пташинки, але й граціозні рожеві фламінго.

Тут можна зустріти також і тропічних комах! Правда їх, слава Богу, не стали випускати на волю. Бажаючі можуть помилуватися на комашок крізь скло спеціальних тераріумів.

Обладнаний за останнім словом техніки парк отримав назву «Тропічні острови» і здатний приймати одночасно до шести тисяч відвідувачів!Ті, кому не вистачає дня насолодитися тропіками, можуть залишитися тут на ніч. Комплекс обладнаний своїм готелем.

У темний час вода басейнів підсвічується блакитним сяйвом, створюючи неповторну атмосферу.

До послуг відпочиваючих кілька першокласних барів і кафешок, які стилізовані під тропічні хатини.

Щоб нагадати відвідувачам, що вони все ще в Німеччині, уздовж стін ангара побудували невелике село з фахверковими будиночками.

Дітям тут особливе роздолля. Для них спорудили кілька ігрових майданчиків, де малюки можуть гратися як на суші, так і у воді.

Для любителів відпочивати дикуном тут навіть передбачений наметове містечко!

У приміщенні круглий рік підтримуються однакові умови. Навіть якщо на вулиці зима, то «Тропічні острови» будуть радувати своїх відвідувачів температурою +26 градусів.


 

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.