У Львові можна буде оплатити проїзд в трамваї зі смартфону

З 24 січня 2017 року, власники смартфонів мають змогу за допомогою банківської карти розраховуватися за проїзд у міському трамваї, повідомляє ІА ZIK.
 
 
Виконавчий комітет Львівської міськради на останньому засіданні ввів систему безготівкового розрахунку в міському електротранспорті. Правда така можливість передбачена поки тільки для пасажирів трамваю №8, який курсує із центру Львова на Сихів.
 
Своїм рішенням виконком дозволив ЛКП «Львівелектротранс» в порядку експерименту на період з 20 січня по 31 грудня 2017 року здійснювати безготівкові розрахунки за надання послуг з перевезення пасажирів з використанням програмно-технічного комплексу самообслуговування «Приват24» ПАТ КБ «ПриватБанк».
 
 
«Це спільний проект з« ПриватБанком ». У вагонах трамваїв будуть наклейки. Людина, у якої є банківська карта і смартфон, може безготівково розрахуватися за проїзд в електротранспорті. Поки цей проект ввели тільки на трамвайному маршруті №8. Експеримент покаже, наскільки він популярний. Тоді ми його розширимо на інший електротранспорт », - повідомив начальник управління транспорту і зв'язку Віктор Щір.
 
Між іншим, безготівковою оплатою за проїзд зможуть користуватися не тільки власники карт «ПриватБанку», а власники карт інших банків.

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.