Сервіс інформування мешканців Києва

Завдяки сервісу інформування мешканці міста відтепер мають можливість отримувати оперативну інформацію щодо подій Києва, роботи комунальних служб тощо. Сервіс відправки електронних та смс-повідомлень є безкоштовним. Оперативна інформація надається Київською міською державною адміністрацією.
 
Завдяки проекту “Інформування киян” це стало можливим без годинного моніторингу сайтів адміністраціі міста та комунальних служб. Тепер уся інформація про важливі події міста буде зібрана на одному «майданчику» і доступна усім бажаючим. Все що потрібно, тільки підписатись для оперативного отримання SMS або e-mail розсилки. Про це повідомляє сайт http://www.kyivsmartcity.com/projects/931/.
 
 
За допомогою sms кияни можуть дізнатися:
 
– про надзвичайні ситуації
– про зміни у русі метро
– про перекриття доріг
 
 
За допомогою онлайн-розсилки:
 
– про надзвичайні ситуації
– про зміни у русі метро та громадського транспорту
– про перекриття доріг
– про новини КМДА та районів
– про зустрічі з представниками влади
– про події, що проводяться за підтримки КМДА
– про планові відключення електроенергії
– про відключення води.
 
 
У переліку розсилок, які здійснюватимуться в рамках цього проекту також є і соціально-спрямовані. Зокрема, терміновий пошук донорів крові.
 
Реалізація даного проекту стала можливою завдяки успішній співпраці громади, бізнесу та міської адміністрації. Ініціатором проекту став засновник “Интересного Киева” і волонтер Арсеній Фінберг, ну а технічну та організаційну підтримку забезпечили компанії KitSoft, Unisender, Київстар, Vodafone Україна та Lifecell.

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.