Український електробус готується вийти на маршрут у Львові

За словами мера Львова Андрія Садового, вже цього тижня на свій перший маршрут планує виїхати електробус. Він курсуватиме за тролейбусним маршрутом №13 (пл. Івана Підкови – вул.. Грінченка). Зараз тривають останні перевірки транспорту, повідомив 28 січня 2016 року сайт http://ecotown.com.ua/news/Ukrayinskyy-elektrobus-vzhe-tsoho-tyzhnya-poyide-vulytsyamy-Lvova/ з посиланням на tvoemisto.tv, автор – Роман Іванович.

 

 

«Виріб новий, ми його вже отримали як місто, хочемо, щоб перед тим, як пасажири в нього заходили, було усе перевірено», - розповів міський голова. 

Електробус моделі Е19101 від львівського концерну «Електрон» є повністю низькопідлоговий 12-метровий і може перевозити до 100 пасажирів. Потужність тягового двигуна - 230 кВт. Максимальна швидкість електробуса – 70 км/ год, а його пробіг без підзарядки батарей сягає понад 200 км. Також він обладнаний спеціальними пандусами та ременями безпеки для людей з особливими потребами. Споживання електроенергії електробуса на день в 10 разів дешевше від споживання пального звичайного міського автобуса. Вартість електробуса - 9 млн грн.

Точна ціна на проїзд електробусом на даний момент уточнюється. Проте, за попередніми даними, вартість квитка становитиме 2 гривні, як і в іншому електротранспорті.

Додати новий коментар

Ви сповіщаєте про орфографічну помилку в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення, натисніть кнопку нижче.